ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

"Anioł Pański (…) rzekł: «Józefie, Synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki, albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów»”. Mt 1, 20-21

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, radosny czas, gdy po raz kolejny uświadamiamy sobie prawdę przyjścia na świat Jezusa, naszego Zbawiciela i Źródła Życia.

Niech radość i nadzieja płynąca z symboliki tych świąt będzie nieustannie obecna w codziennym życiu i daje moc, byśmy byli Jego świadkami oraz stawali w obronie każdego życia i strzegli naszych chrześcijańskich wartości.

Życzę z całego serca dotknięcia Bożej miłości i nieustannego trwania w tym źródle łaski oraz Bożego błogosławieństwa i wszelkiego dobra na każdy dzień nowego 2023 roku.

Z modlitwą i serdecznym pozdrowieniem

W imieniu Parafii

Niepokalanego Poczęcia NMP w Rawie Mazowieckiej

Ks. Prałat Bogumił Karp

i duszpasterze

Rawa Mazowiecka, Boże Narodzenie 2022 r.