INFORMACJE DOTYCZĄCE ZWIEDZANIA NASZYCH OBIEKTÓW

Zwiedzanie z przewodnikiem.

W każdy dzień powszedni (oprócz świąt kościelnych

i państwowych) jest możliwość zwiedzania z przewodnikiem kolegium, kościoła, dzwonnicy (wraz z punktem widokowym), muzeum parafialnego oraz krypt (ogólna część). W tym celu należy wcześniej umówić godzinę i dzień. Wymagana minimalna ilość osób to 5 zwiedzających. Telefon do kancelarii parafialnej: 46- 8142237 lub mail: kancelaria@parafia.rawa-maz.pl.

Zwiedzanie indywidualne

Takie obiekty jak: kościół, Kaplica Dusz Czyśćcowych

z wejściem do krypt (ogólna część) oraz kolegium (z wystawą o historii jego powstania) – wejście z Pl. Piłsudskiego (do Biblioteki Dziecięcej) można zwiedzać indywidualnie w czasie ich otwarcia. Prosimy, aby nie zwiedzać kościoła w czasie Mszy św. i nabożeństw.

Zwiedzanie krypt

Jeden raz w miesiącu (w ostatni piątek miesiąca) jest możliwość obejrzenia całości krypt. Wejście grupowe (max. do 15 osób) jest o godzinie 15:30. Wizyta z przewodnikiem trwa ok. 20 minut. W dalszej części jest możliwe zwiedzanie kościoła, muzeum oraz dzwonnicy. Wejście jest możliwe tylko po wcześniejszym zgłoszeniu w kancelarii parafialnej.

Ogród Dialogu

Jest miejscem pamięci, modlitwy i zabawy. Znajduje się z tyłu kościoła i jest ogólnodostępny każdego dnia od rana do zmierzchu.