III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO –14.04.2024 r.

1. Dziś rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Odbywa się także Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego  pod hasłem “Uczestniczymy we wspólnocie Kościoła”.  Po Mszy św., niech każdy z nas weźmie z koszyczków fragment Pisma św. przygotowany przez Krąg biblijny, który także zaprasza na Celebrację Słowa Bożego dzisiaj o 17.30.
  2. W sobotę 20 kwietnia, o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się XX Diecezjalne Czuwanie Młodzieżowe w intencji powołań pod hasłem „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. Zapraszamy młodzież i każdego kto pragnie modlić się w tak ważnej intencji o nowe i święte powołania.
  3. Również w sobotę siostry nazaretanki zapraszają na tradycyjną już pielgrzymkę do Roszkowej Woli  na uroczystości bł. Franciszki Siedliskiej. Szczegóły są na plakacie.
  4. Przypominamy, że w Kaplicy Dusz Czyśćcowych codziennie modlimy się za wstawiennictwem bł. Ks. Popiełuszki za naszą Ojczyznę.
  5. Zachęcam do nabycia tygodników katolickich: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb + Zofii Franciszewskiej  z Pl. Piłsudskiego, + Grzegorza Nagórki z ul. Tomaszowskiej i + Elżbiety Jagiełło z ul Katowickiej. Za nich i za naszych bliskich zmarłych pomódlmy się: Wieczny odpoczynek …