Zespół Muzyczny: Chór Nazaret

Chór parafialny Nazaret zawiązał się w 2013 roku z inicjatywy ówczesnej organistki s. Joanny - nazaretanki. Od 2018 r. chór prowadzi i rozwija nasz aktualny organista p. Szymon Kowalczyki, który pełni posługę w parafii po dziś dzień. .
Ludzie, którzy tworzą nasz chór, to osoby, na które zawsze można liczyć. W każdej sytuacji począwszy od stuprocentowej frekwencji podczas naszych prób, a kończąc na spontanicznych popełnieniach muzycznych podczas Mszy św. Atmosfera podczas spotkań jest przyjacielska i rzekł bym, że czujemy się jak jedna rodzina, która dzieli się radościami i smutkami. Ale zawsze we wszystkim jesteśmy razem, co daje Nam siłę i motywacje do dalszego działania.
Na przestrzeni lat, skład naszej grupy ulegał zmianom i dzisiaj liczy 19 osób, z czego 16 to kobiety. Największą zmianą była forma chóru z żeńskiego na wielogłosowy. Przez ten czas nasza Biblioteka muzyczna nieustannie powiększa się o nowe utwory, dzięki zaangażowaniu wszystkich i dobroci techniki???? Chór działa głównie w parafii.

Serdecznie zapraszamy chętne osoby aby wspólnie tworzyć piękno, które można poczuć tylko sercem ???? Spotykamy się w czwartki po Mszy św. ( 18.40 ) w sali parafialnej. Wszelkich informacji udziela p. Szymon.